Uczenie spodobało nam się na tyle, że sięgnęliśmy po więcej
I założyliśmy szkołę programownia

Specjaliści dowodzą, że aby nauczyć się podstaw jakiejkolwiek dziedziny, należy poświęcić jej 30 godzin.

W branży IT spędziliśmy ich już 157 785. Od 2001 roku napisaliśmy ponad 1500 aplikacji mobilnych i stworzyliśmy setki systemów dla międzynarodowych firm.

W programowaniu mamy 55 000 godzin doświadczenia.
Gdy zostaliśmy ojcami, poczuliśmy potrzebę podzielenia się naszą pasją ze swoimi pociechami. Zależało nam aby zapewnić im dobry start w przyszłość na rynku pracy i wyposażyć je w narzędzia, które ułatwią im życie zarówno w szkole (kreatywność, logiczne myślenie), jak i w życiu prywatnym (wytrwałość, cierpliwość).

Poznaj nasz zespół

Arkadiusz Ejsak
właściciel

tata dwójki dzieci i właściciel firmy „Ejsak Group”, która od 19 lat zajmuje się pisaniem oprogramowania, tworzeniem gier oraz rozwiązań technologicznych dla branży eventowej. Licencjonowany nurek i pasjonat wspinaczki wysokogórskiej. Uważa, że samodyscypliny i wytrwałości nauczyły go lata treningów karate.
Po stworzeniu ponad 1500 aplikacji zamarzył, aby zacząć uczyć programowania najmłodszych. Dzięki wieloletniej współpracy z najlepszym ze swoich programistów – Radkiem – zrozumiał, że to możliwe.

Radosław Kłos
właściciel i trener

tata 4-letniego Mikołaja, wraz z żoną oczekują drugiego potomka. Doświadczony programista, jego konikiem są silniki do tworzenia gier. To on zaprogramował zaplecze technologiczne Centrum Mądrej Zabawy – nowej inicjatywy edukacyjnej zlokalizowanej na PGE Narodowym, (gdzie też prowadzimy zajęcia!). Program, scenariusze lekcji oraz wszystkie gry Code Warriors są jego autorstwa. Radek wie co robi, bo nauczycielem kodowania jest od lat – do tej pory zajmował się prowadzeniem kursów hobbystycznie, w weekendy. Obserwując dzieci i słuchając sugestii rodziców postanowił stworzyć własną szkołę programowania i już nie może doczekać się pierwszej lekcji ze swoimi małymi kursantami! 😀

Aleksandra Sroka
dyrektor ds. administracji i finansów

mama 3-letniego Stasia i 1,5-rocznej Oliwki. Od lat współpracowała z Radkiem i Arkiem nad projektami informatycznymi oraz czuwała nad porządkiem spraw administracyjno – finansowych, a ponieważ jej oku nie ujdzie żadne zaniedbanie, zaprosili ją również do pełnienia funkcji prezesa w Code Warriors. Absolwentka zarządzania, stanowcza i sumienna, ale także zawsze radosna i uśmiechnięta. Jeśli w biurze rozbrzmiewa czyjś śmiech, z pewnością należy właśnie do Aleksandry.

Wioletta Kryszkiewicz
manager szkoły

z wykształcenia (neuro)psycholog i filolog, przez lata prowadziła kursy maturalne z języka polskiego. Miłośniczka każdej formy aktywności fizycznej, niemal została trenerem personalnym. Konkretna i optymistyczna, znana z tego, że zawsze gdzieś się spieszy. Szczególnie interesują ją zarządzanie projektami IT i marketing, z ciekawością obserwuje też polski rynek startupów. Koordynuje działanie szkoły, odpowiada za strategię marketingową i współpracę z partnerami.

Rysiek Gurzęda
trener programowania
świeżo upieczony tata, absolwent Politechniki Warszawskiej, z zawodu programista aplikacji webowych. Wielki fan biegania i triathlonu. Pokazuje, że połączenie programowania i aktywności fizycznej jest możliwe – Rysiek jest finisherem zarówno maratonów jak i pełnego dystanu IronMan. W wolnych chwilach oddaje krew i ma już na liczniku ponad 18 litrów! Od zawsze pasjonował się rozwiązywaniem łamigłówek i problemów logicznych, uwielbiał lekcje matematyki i fizyki – co odzwierciedlają jego wyniki z matury rozszerzonej (100% z obu egzaminów). Chce zaszczepić swoją pasję młodszemu pokoleniu.

Tomek
asystent
Tomek ma tylko 16 lat, a programuje od…4!
Przygodę z programowaniem zaczął na YouTube ciekaw procesu tworzenia gier komputerowych.
Przekonał rodziców, aby pójść na kurs programowania dla dzieci w Unity, a tam… poznał Radka, który rozpoznał w nim prawdziwy talent programistyczny i zaczął wdrażać nie tylko w coraz głębsze tajniki programowania, lecz w końcu także do firmy EJSAK GROUP !
Od pół roku Tomek może poszczycić się pisaniem aplikacji biznesowych dla międzynarodowych firm jako Junior Unity Developer 🙂 Asystowanie Trenerom programowania wciąż sprawia mu wiele radości, dlatego nie zrezygnował z pomocy młodszym adeptom i można spotkać go także na naszych warsztatach! 🙂

Jak to robimy?

Wykorzystujemy gry i postaci, które uwielbiają nasze dzieci
Korzystamy ze wsparcia psychologów rozwoju i pedagogów
Sprawdzamy efekty naszej pracy opierając się na opinii najlepszych testerów jakości programu nauczania – naszych dzieci!

To, że jesteśmy dla dzieci jest oczywiste

Staramy się jednak być także dla rodziców! Dlaczego warto nas wybrać?
Mobilność
Chcemy być blisko dzieci – czyli w szkołach! Jako rodzice straciliśmy setki godzin na dowożenie pociech na dodatkowe zajęcia. Z nami logistyka nie stanowi problemu, bo czekamy w jednej ze szkolnych sal tuż po lekcjach!
Przyszłość / innowacja
Jesteśmy praktykami - nie zanudzamy teorią. Nie zajmujemy się abstrakcją. Uczymy realnych umiejętności, które znajdą zastosowanie w szkole i na rynku pracy.

Zapisz swoje dziecko już dziś
na lekcje programowania