Game Development grupa wiekowa: lat

Kilka słów na temat kursu

Unity3D to jeden z najpopularniejszych silników do tworzenia gier, aplikacji oraz animacji. W nim powstała większość znanych platform (takich jak Android, iOS, Windows, Mac, Linux, konsole do gier XBOX, Playstation, Nintento WI oraz wiele innych) .

Podczas kursu krok po kroku poznamy wszystkie aspekty środowiska Unity3D oraz składnię języka c#. Na tej podstawie każde dziecko samodzielnie, (ale pod okiem trenera) stworzy swoją własną grę. Zaprogramujemy także nasze pierwsze aplikacje w technologii Augmented Reality (AR-rozszerzona rzeczywistość), która podbiła rynek gier z pomocą gry Pokemon Go.

Kursy są skonstruowane w sposób pozwalający na różnicowanie poziomu trudności w zależności od wieku dziecka.

Zapisz swoje dziecko na ten kurs

Ile kosztuje kurs i co się w nim zawiera?

Cena kursu
to 1400 zł

za semestr nauki
z Wojownikami Kodu!

Cena kursu obejmuje:

  • 24 spotkania po 1.5h zegarowej, 1xtyg. ( 48 godzin lekcyjnych) – całość kursu obejmuje dwa semestry nauki
  • pomoc w nauce ze strony co najmniej dwóch osób – Trenera oraz Asystenta
  • wspólne wyjście do Centrum Mądrej Zabawy – Smart Kids Planet na PGE Narodowym (obejrzymy atrakcje w obiekcie i opowiemy jak je zaprogramowaliśmy (tak, osobiście!))
  • wydarzenia dodatkowe
  • dostęp do materiałów online
  • wsparcie trenera poza godzinami kursów
  • dostęp do nowego sprzętu gamingowego wysokiej jakości na każdych zajęciach (zapewniamy uczestnikom kursu laptopy – jeden na osobę), a także tabletów i płytek Micro:bit!

Agenda kursu

 

1

Zapoznamy się ze środowiskiem Unity3D , w którym napiszemy swój pierwszy kod – Hello World!
2

3

Poznamy czym są zmienne i funkcje na podstawie naszej autorskiej, animowanej gry Little Warriors! Później sami stworzymy do niej animacje!
4

5

Nauczymy się jak sterować postacią i zaprogramujemy obsługę klawiatury na przykładzie napisanej przez nas gry – Earth Defence.
6

7

Dowiemy się czym są coroutiny , timery oraz pętle! W tym celu poznamy kolejną grę naszego autorstwa – Sweet Arena.
8

9

Stworzymy swoją pierwszą grę platformową i dowiemy się czym są instrukcje warunkowe.
10

11

Będziemy mieli okazję przełożyć własną wyobraźnię na kod! Pod okiem trenerów i asystentów stworzymy własne postacie w Gimpie oraz będziemy je animować w Unity3D.
12

13

Sprawdzimy czego się nauczyliśmy! Z pomocą trenerów zakodujemy swoje całkowicie własne gry! Niech ogranicza nas tylko wyobraźnia!
14

15

FPS – poznamy mechanizmy sterowania kamerą.
16

17

Zbudujemy własną farmę w naszej grze Farm Clicker. Podczas gry zrozumiemy w jaki sposób przechowywać dane poza aplikacją oraz jak komunikować się między klasami.
18

19

Poznamy efekty wizualne w Unity oraz dowiemy się czym jest post processing – przeniesiemy klasyczne czołgi z czasów Pegazusa do świata 3D!
20

21

Wprowadzenie do AR – zbudujemy aplikacje mobilne, potestujemy kamery w urządzeniach – Houston – mamy problem! Każdy uczestnik zaprogramuje start własnej rakiety!
22

23

Będziemy tworzyć finalne projekty podsumowujące wszystko, czego się nauczyliśmy! Każde dziecko będzie miało okazję skupić się na tym, co najbardziej zafascynowało je podczas całego roku zajęć!

24

Będziemy tworzyć finalne projekty podsumowujące wszystko, czego się nauczyliśmy! Każde dziecko będzie miało okazję skupić się na tym, co najbardziej zafascynowało je podczas całego roku zajęć!

Galeria zdjęć

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider